24 квіт. 2012

Свято "Барви весни"

24.04.2012 в групі "Полуничка" відбудеться свято " Барви весни"
15 квіт. 2012

Великдень

Христос Воскрес! З відчуттям глибокої радості і від щирого серця колектив дошкільного закладу поздоровляє всіх з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій!Нехай до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими. Всіх Вам земних благ!
12 квіт. 2012

День косманавтики і авіації

12 квітня міжнародне свято авіації і косманавтики.
7 квіт. 2012

День здоров*я

7 квітня жителі Землі відмічають міжнародний день здоров*я.
2 квіт. 2012

День народження!

Співробітники, вихованці та їх батьки вітають завідувача дошкільного закладу, Сівтунову Валентину Михайлівну!!! Незабутніх вражень, щасливих подій, здійснення задумів, втілення мрій! Хай прекрасним цвітом шлях життя рясніє, справджуються завжди заповітні мрії. Хай палають в серці почуття високі, а доля дарує повні щастям роки.
29 бер. 2012

Екскурсія до школи

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області запрошує дітей старших груп дошкільного закладу на екскурсію для ознайомлення дошкільнят з внутрішнім устроєм та правилами.
28 бер. 2012

Інтелектуальний конкурс

28 березня 2012 року у дошкільному закладі буде проходити І етап інтелектуального конкурсу "Чомусики 2012", в якому беруть участь діти старших груп.
27 бер. 2012

Лялькова вистава

27 березня 2012 року в дошкільному закладі відбудеться лялькова вистава "Зайчикова хатка" для вихованців закладу.
26 бер. 2012

Виставка-презентація

26 березня выдбудеться XIV районна виставка-презентація педагогічних ідей та технологій на базі ДНЗ № 109
19 бер. 2012

Інтелектуальний конкурс

В дошкільному закладі проходить підготовка до проведення інтелектуального конкурсу "Чомусики".