Поради для батьків

23 груд. 2022
Рятувальники ДСНС спільно з партнерами Дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine впроваджують інформаційно-просвітницьку кампанію з мінної безпеки для маленьких українців.

30% території України потенційно забруднені вибухонебезпечними предметами, які можуть ховатися будь-де, навіть в іграшках.

Тому наш обов’язок навчити дітей мінної безпеки. Розповісти, де ховаються небезпечні предмети, як виглядають та куди дзвонити, якщо їх побачили.

На сайті  Bezpeka.info у цікавій та ігровій формі розповідають основні правила, які можуть врятувати ваші життя.

Кличте дітей та навчайтесь разом!