Національно-патріотичне виховання

"Без  будь-кого з нас  Батьківщина може обійтися, але будь-хто  з нас без Батьківщини – ніщо."
Василь СУХОМЛИНСЬКИЙ

Патріотичне виховання сьогодні - одне з найважливіших ланок системи виховної роботи.

Воно спрямоване на формування і розвиток особистості, що володіє якостями громадянина - патріота Батьківщини і здатної успішно виконувати цивільні обов'язки в мирний і воєнний час.

Про важливість залучення дитини до культури свого народу написано багато, оскільки звернення до спадщини виховує повагу, гордість за землю, на якій живеш. Тому дітям необхідно знати і вивчати культуру своїх предків. Саме акцент на знання історії народу, його культури допоможе надалі з повагою та інтересом ставитися до культурних традицій інших народів.

Таким чином, патріотичне виховання дітей є одним з основних завдань закладу дошкільної освіти.

Патріотизм - особливе емоційне переживання своєї приналежності до країни і свого громадянства, мови, традицій.