Освітній процес

Навчальний рік у закладі починається 1 вересня, закінчується 31 травня наступного року, оздоровчий період триває з 1 червня по 31 серпня.

Заклад дошкільної освіти здійснює свою діяльність відповідно до річного плану, який складається на навчальний рік та на період оздоровлення. У закладі визначені українська та російська мови навчання дітей.
        Освітній процес у закладі здійснюється відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти та чинних програм виховання і навчання дітей дошкільного віку. Педагогічний колектив забезпечує надання дошкільної освіти на засадах особистісно - орієнтованого підходу за освітньою програмою для дітей від двох до семи років "Дитина" та комплексних програм.

Навчання у формі занять зазвичай проводиться, починаючи з третього року життя, з поступовим нарощуванням їх кількості та тривалості. Для дітей старшого дошкільного віку тривалість організованих форм діяльності дітей за різними лініями розвитку становить від 1 до 1,5 години.

Тривалість перерв між фронтальними формами роботи з дітьми - 10 хвилин.

Тривалість занять:

перша молодша групп (3-й рік життя) – 10 хвилин,
друга молодша група (4-й рік життя ) – до 15 хвилин,
середня група (5-й рік життя) – 20 хвилин,
старша група (6-й рік життя) – 25 хвилин.

Щоденна кількість і послідовність занять у групах визначається розкладом занять, який складається відповідно до санітарно-гігієнічних, педагогічних вимог та специфіки групи і затверджується завідувачем дошкільного закладу. Зміна розкладу занять без дозволу адміністрації не допускається.
     Заклад спрямовує свою роботу по збереженню і зміцненню фізичного та психічного здоров’я дітей, підвищує фізичну та розумову працездатність через виховання дбайливого ставлення до власного здоров’я.