28 бер. 2012

Інтелектуальний конкурс

28 березня 2012 року у дошкільному закладі буде проходити І етап інтелектуального конкурсу "Чомусики 2012", в якому беруть участь діти старших груп.
27 бер. 2012

Лялькова вистава

27 березня 2012 року в дошкільному закладі відбудеться лялькова вистава "Зайчикова хатка" для вихованців закладу.
26 бер. 2012

Виставка-презентація

26 березня выдбудеться XIV районна виставка-презентація педагогічних ідей та технологій на базі ДНЗ № 109
19 бер. 2012

Інтелектуальний конкурс

В дошкільному закладі проходить підготовка до проведення інтелектуального конкурсу "Чомусики".
7 бер. 2012

Жіночий день

Привітання з 8 березням! Вам - прекрасній, незрівнянній,наче сонечко весняне, цей букет вітань, що підібраний з любов'ю. Щастя! Радості! Здоров'я! Здійснення бажань! Хай не тільки в день жіночий, наче зорі, сяють очі, усмішка цвіте, бо у Вас душа прекрасна, серце Золоте!
5 бер. 2012

" З любовью до мами"

6,7 березня в дошкільному закладі відбудуться тематичні ранки присвячені святу "8 березня".
2 бер. 2012

Тематичний ранок

В групі "Колобок" вівдбудеться тематичне заняття "Зустрічаємо весну!"
1 бер. 2012

Перший день весни!

Дзвенить на вулицях сріблінь, неначе дзвоники: тінь-тінь. Спинись, прислухайся на мить,— на річці крига аж дзвенить. Бурульки краплями дзвенять і мов проміння, мерехтять. І дзвінко десь виводить птах, і дзвонить вітер у гілках. Весна-красна до нас іде і за собою дзвін веде. А березень спиняється і з усіма вітається. Біжать до нього діти і просять ще дзвонити.
28 лют. 2012

Ляльковий театр

В нашому дитячому садочку відбудеться лялькова вистава "В країні доброти".
23 лют. 2012

"День захисника Вітчизни"

Вітаємо з Днем Захисника Вітчизни!