10 трав. 2012

ПРАКТИКУМ

практикумі з питань управлінської діяльності для слухачів курсів завідувачів ХАНО
9 трав. 2012

ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ!!!

День Перемоги. Це по-справжньому великий і найдорожчий для нашої Вітчизни свято! Скільки б не минуло років з першого дня Великої Перемоги, ми ніколи не забудемо, якою ціною вона дісталася нашій Батьківщині. Змінюються покоління, але не змінюється ставлення до Героїв війни - ми шануємо їх пам'ять і схиляємося перед їх мужністю і відвагою. Доброго Вам здоров'я, миру і благополуччя!
26 квіт. 2012

Лялькова вистава "Городники"

Казкові герої познайомлять дітей з процесом весняних робіт на городі.
25 квіт. 2012

ІІ етап інтелектуального районного конкурсу "Чомусики 2012"

25.04.2012 року пройде ІІ етап районного інтелектуального конкурсу "Чомусики 2012", в якому продовжать змагатися переможці першого етапу.
24 квіт. 2012

Свято "Барви весни"

24.04.2012 в групі "Полуничка" відбудеться свято " Барви весни"
15 квіт. 2012

Великдень

Христос Воскрес! З відчуттям глибокої радості і від щирого серця колектив дошкільного закладу поздоровляє всіх з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій!Нехай до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими. Всіх Вам земних благ!
12 квіт. 2012

День косманавтики і авіації

12 квітня міжнародне свято авіації і косманавтики.
7 квіт. 2012

День здоров*я

7 квітня жителі Землі відмічають міжнародний день здоров*я.
2 квіт. 2012

День народження!

Співробітники, вихованці та їх батьки вітають завідувача дошкільного закладу, Сівтунову Валентину Михайлівну!!! Незабутніх вражень, щасливих подій, здійснення задумів, втілення мрій! Хай прекрасним цвітом шлях життя рясніє, справджуються завжди заповітні мрії. Хай палають в серці почуття високі, а доля дарує повні щастям роки.
29 бер. 2012

Екскурсія до школи

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області запрошує дітей старших груп дошкільного закладу на екскурсію для ознайомлення дошкільнят з внутрішнім устроєм та правилами.