ДО УВАГИ ОСВІТЯН!!! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

24 груд. 2022
Рекомендації для педагогів з питань мінної безпеки від ЮНІСЕФ

Мінна безпека — рекомендації та готові матеріали для викладання:

На територіях, які перебували під окупацією, досі знаходять вибухонебезпечні предмети. Для того, щоб прогулянки та дитячі дослідження були безпечними, кожна дитина повинна знати правила мінної безпеки та вигляд вибухонебезпечних предметів.

ЮНІСЕФ пропонує посібник для освітян: як розповідати дітям про мінну безпеку тапрезентації для педагогів, які допоможуть провести цікаві та корисні заняття з мінної безпеки для дітей. Кожна презентація має комплект робочих аркушів із завданнями до виконання вдома.

• посібник для освітян:bit.ly/3O4UtGc
  • презентації та робочі аркуші із завданнями для учнів:bit.ly/3hAaQ10

Завантажуйте і користуйтесь, сьогодні це може зберегти життя і здоровʼя дітей і їхніх близьких.

ЮНІСЕФ підготував ці матеріали разом з Міністерство освіти і науки України, ДСНС України, Національна поліція України та Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

В матеріалах знайдете:

✅ базові принципи мінної безпеки

✅ чіткі рекомендації з проведення уроків для школярів 1–4 та 5–11 класів

✅ презентації з комплектами робочих аркушів із завданнями до виконання вдома або на уроці

✅ практичні поради, як пояснювати сенситивну інформацію дітям різного віку без шкоди їхньому психічному здоров’ю.

За даними ДСНС України, сьогодні вибухонебезпечними предметами потенційно забруднено більше третини території України. Це вулиці, узбіччя, ліси, поля, річки, озера в тих місцях, де велися активні бойові дії. А розмінування та знешкодження таких предметів триватиме ще багато років.

Тому кожна дитина має знати правила мінної безпеки, вміти розпізнавати вибухонебезпечні предмети, відрізняти попереджувальні знаки, знати правила поведінки та, головне, слідувати їм.