1 лют. 2023

Розвиваємо навички

Короткі анімаційні ролики про прості вправи та поради для щоденного розвитку важливих навичок дошкільнят
31 січ. 2023

Як допомогти собі та дітям приборкати тривогу

Міністерство охорони здоров’я оприлюднило рекомендації, як допомогти собі та дітям приборкати тривогу.
30 січ. 2023

До Міжнародного дня безпечного інтернету

Громадська організація «Міжнародний центр захищеності в інтернеті «Стоп секстинг» запрошує педагогічних працівників пройти безкоштовне навчання за програмами “(Не)безпека в час війни” та “Онлайн-загрози в час війни: як захистити себе?”.
29 січ. 2023

День пам’яті героїв Крут

29 січня в Україні відзначають День пам’яті героїв Крут
28 січ. 2023

До уваги педагогів!

Веб-консультація для педагогічних працівників. Відкрито доступ до матеріалів вебконсультації за темою «Створення безпечного освітнього простору в сучасних умовах діяльності закладу дошкільної освіти»
28 січ. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!!

Схвалено нову парціальну програм для дітей віком від 2 до 6 років «Творці майбутнього»
27 січ. 2023

Психологічне здоров’я: важливі кроки для підтримки дитини під час повітряних тривог

Під час повітряних тривог, коли чутно вибухи, дуже важливо підтримати дитину, аби уникнути у неї психологічної травми.
26 січ. 2023

26 січня - День екологічної освіти

Всесвітній день екологічної освіти
25 січ. 2023

Онлайн конкурс з мінної безпеки з Олегом Фаготом Михайлютою

ДСНС спільно з Фондом Східна Європа запустили онлайн-курс про мінну безпеку «Дивись під ноги! Дивись, куди йдеш!»
24 січ. 2023

24 січня - Міжнародний день ескімо

Саме у цей день у 1922 році власник магазина солодощів у місті Онава (штат Айова, США) Християн Нельсон отримав патент на ескімо