2 квіт. 2012

День народження!

Співробітники, вихованці та їх батьки вітають завідувача дошкільного закладу, Сівтунову Валентину Михайлівну!!! Незабутніх вражень, щасливих подій, здійснення задумів, втілення мрій! Хай прекрасним цвітом шлях життя рясніє, справджуються завжди заповітні мрії. Хай палають в серці почуття високі, а доля дарує повні щастям роки.
29 бер. 2012

Екскурсія до школи

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області запрошує дітей старших груп дошкільного закладу на екскурсію для ознайомлення дошкільнят з внутрішнім устроєм та правилами.
28 бер. 2012

Інтелектуальний конкурс

28 березня 2012 року у дошкільному закладі буде проходити І етап інтелектуального конкурсу "Чомусики 2012", в якому беруть участь діти старших груп.
27 бер. 2012

Лялькова вистава

27 березня 2012 року в дошкільному закладі відбудеться лялькова вистава "Зайчикова хатка" для вихованців закладу.
26 бер. 2012

Виставка-презентація

26 березня выдбудеться XIV районна виставка-презентація педагогічних ідей та технологій на базі ДНЗ № 109
19 бер. 2012

Інтелектуальний конкурс

В дошкільному закладі проходить підготовка до проведення інтелектуального конкурсу "Чомусики".
7 бер. 2012

Жіночий день

Привітання з 8 березням! Вам - прекрасній, незрівнянній,наче сонечко весняне, цей букет вітань, що підібраний з любов'ю. Щастя! Радості! Здоров'я! Здійснення бажань! Хай не тільки в день жіночий, наче зорі, сяють очі, усмішка цвіте, бо у Вас душа прекрасна, серце Золоте!
5 бер. 2012

" З любовью до мами"

6,7 березня в дошкільному закладі відбудуться тематичні ранки присвячені святу "8 березня".
2 бер. 2012

Тематичний ранок

В групі "Колобок" вівдбудеться тематичне заняття "Зустрічаємо весну!"
1 бер. 2012

Перший день весни!

Дзвенить на вулицях сріблінь, неначе дзвоники: тінь-тінь. Спинись, прислухайся на мить,— на річці крига аж дзвенить. Бурульки краплями дзвенять і мов проміння, мерехтять. І дзвінко десь виводить птах, і дзвонить вітер у гілках. Весна-красна до нас іде і за собою дзвін веде. А березень спиняється і з усіма вітається. Біжать до нього діти і просять ще дзвонити.