15 трав. 2022

У Харкові запускають громадський транспорт

З понеділка 16 травня розпочне курсувати наземний громадський транспорт
14 трав. 2022

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Шановні батьки майбутніх першокласників! Пропонуємо ознайомитись з відеоінструкцією для батьків по роботі з порталом "Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти".
11 трав. 2022

Лист МОН «Про рекомендації для працівників закладів дошкільної освіти на період дії воєнного стану в Україні».

9 трав. 2022

Про терміни закінчення навчального року та особливості видачі документів про освіту

.
3 трав. 2022

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2022 року.
2 трав. 2022

До уваги!

Методичні рекомендації щодо проведення просвітницької роботи з учасниками освітнього процесу в закладах дошкільної освіти
30 квіт. 2022

Шановні педагоги, батьки та діти!

Посібники для дітей про правила поведінки з вибухонебезпечними предметами
28 квіт. 2022

До уваги батьків майбутніх першокласників

Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти
23 лют. 2022

До уваги батьків!

У закладі було проведено батьківські збори
18 лют. 2022

Майстер-клас вихователя Білик К.В.

Майстер-клас вихователя Білик К.В. на тему «Використання Мультибусу в ігровій діяльності для успішної соціалізації дітей молодшого віку»