Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 374 комбінованого типу "Ясочка" Харківської міської ради"

1 серп. 2022

Про найважливіші події у сфері якості освіти у липні 2022 року

Управління державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у липні 2022 року.
31 лип. 2022

До уваги педагогів!

Рекомендації МОН щодо організації діяльності закладів дошкільної освіти у 2022/23 навчальному році
28 лип. 2022

День Української Державності

28 липня в нашій країні вперше відзначається День Української Державності.
21 лип. 2022

Поради для дорослих

Посібник для дорослих, які доглядають за дітьми у зв’язку з війною та вимушеним переміщенням
19 лип. 2022

До уваги педагогів!

Навчання для вихователів, вчителів і викладачів «Цифрові інструменти Google для освіти»
14 лип. 2022

Поради для дорослих

Експерти ЮНІСЕФ розробили поради, як утішити дітей під час війни
12 лип. 2022

Челендж «Діти Харкова прагнуть миру»

Департамент освіти Харківської міської ради запрошує учнів, вихованців, їх батьків, освітян закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста Харкова долучитись до челенджу «Діти_Харкова_прагнуть_миру» з метою надання моральної підтримки всім тим, хто наближає нас до перемоги.
11 лип. 2022

Telegram-канал «Харківські герої освітнього фронту»

Департамент освіти Харківської міської ради запрошує всіх учасників освітнього процесу долучитися до Telegram-каналу «Харківські герої освітнього фронту». У спільноті публікуються історії вчителів, які оберігають свободу та майбутнє України на фронті; розповіді про дорослі вчинки маленьких українців і про подвиги всіх тих педагогів та здобувачів освіти, які наближають нашу ПЕРЕМОГУ.
6 лип. 2022

Правила поведінки з вибухонебезпечними предметами

ЮНІСЕФ спільно з Державною службою надзвичайних ситуацій, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Нацполіцією підготували серію освітніх відео з песиком Патроном про ризики тих вибухонебезпечних предметів, які можна зустріти на території України, де велись бойові дії.
5 лип. 2022

Правила перебування дітей на сонці. Сонячний і тепловий удар, перша допомога при його ознаках

Консультація для батьків