Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 374 комбінованого типу "Ясочка" Харківської міської ради"

5 черв. 2022

Проєкт «Наші улюблені книжки» для малечі

Експерти ЮНІСЕФ і Українського інституту розвитку освіти запустили проєкт «Наші улюблені книжки» для малечі
4 черв. 2022

4 червня — День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України. 24 лютого звичне життя тисяч українських дітей перетворилось на жахіття. Зруйновано домівки, школи та дитячі садки, а, найжахливіше, що ця війна у сотен дітей забрала найдорожче - життя. Серед учнів нашого району також є безневинні жертви цієї страшної війни. Ми завжди будемо пам'ятати кожну загиблу дитину, військові злочини не мають терміну давності. Діти мають право на щасливе дитинство!
4 черв. 2022

Звернення Державної служби якості освіти України до вчителів шкіл, які вимушено перебувають за кордоном

Шановні вчителі, які вимушено перебувають за кордоном у зв’язку з агресією росії проти України. Нам важлива ваша думка.
3 черв. 2022

До уваги батьків та працівників закладу!

Річний звіт керівника закладу дошкільної освіти за 2021/2022 навчальний рік.
3 черв. 2022

Про найважливіші події у сфері якості освіти у травні 2022 року

Управління державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у травні 2022 року.
2 черв. 2022

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова

Вітання з нагоди закінчення навчального року
1 черв. 2022

Відеозвернення Харківського міського голови Ігоря Терехова

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей
25 трав. 2022

Конкурс дитячого малюнка "Наше мирне небо"

Харківський аероклуб запрошує усіх бажаючих дітей віком від 3-х до 17-ти років до участі у конкурсі дитячого малюнка «Наше мирне небо».
24 трав. 2022

Сьогодні Харківській метрополітен поновлює перевезення пасажирів

З метою забезпечення життєдіяльності міста з 7:00 у вівторок, 24 травня, на всіх трьох лініях Харківського метрополітену почнуть курсувати електропоїзди, а станції відновлять прийом пасажирів.
19 трав. 2022

До уваги батьків наших вихованців!

Психологічна допомога та підтримка під час війни: добірка порад та рекомендацій