22 лют. 2012

День відкритих дверей. Свято "Весела масляна"

В дошкільному закладі буде проведено тематичний ранок "Весела масляна"
21 лют. 2012

Колективний перегляд

В групі "Полуничка" відбудеться відкрите заняття. Проводить заняття музичний керівник. "Використання музичних дидактичних ігор в організації пізнавально -творчої діяльності дітей"
20 лют. 2012

МАСЛЯНА

Свято на честь весняного пробудження природи. Вареники — традиційний почастунок на свято в перший день масляної.
17 лют. 2012

Консультація лікаря

В нашому дитячому закладі з 9.00 - 10.00 всіх бажаючих може проконсультувати лікар з приводу щеплень
16 лют. 2012

Розвага

"Вогонь друг - вогонь ворог"
15 лют. 2012

Свято "Стрітення"

У народному побуті Стрітення здавна сприймається, як зустріч зими з весною. Казали, що «в цей день зима весну зустрічає, заморозити її хоче, та сама лиходійка від свого хотіння тільки потіє». Селяни спостерігали цього дня чимало хліборобських прикмет: * ясна і тиха погода віщує добрий урожай і роїння бджіл; * вітер — погана ознака; * відлига — чекай пізньої весни; * як на Стрітення півень нап'ється води з калюжі, то жди ще стужі (як нап'ється півень води, то набереться господар біди).
14 лют. 2012

Свято Валентинок!

Шановні батьки! Ваші діти, як маленькі валентинки вітають Вас із святом любові і кохання!
13 лют. 2012

Виставка презентація посібників пісочної терапії

Посібники містять рекомендації стосовно застосування пісочної терапії в дошкільному навчальному закладі. До уваги педагогів пропонуються основні технології пісочної терапії в роботі з дітьми, загальні принципи взаємодії дитини і дорослого під час ігор із піском, правила та умови гри в пісочниці, орієнтовні ігри-заняття для дітей різних вікових груп. Ця книга адресована педагогам, психологам і батькам, зацікавленим у комплексному й гармонічному розвитку дитини за допомогою ігор їх піском, що надають безліч можливостей для творчо орієнтованого вихователя. Навчальні, коригувальні, розвивальні ігри з піском можуть бути найрізноманітнішими, але вони є корисними для дитини.
9 лют. 2012

Спортивна розвага

10.02.2012 - оголошується день здоров'я для молодших груп (для груп буде організовано в першу половину дня спортивну розвагу).
8 лют. 2012

Вітаємо іменинників нашого садка

Чернишов Максим, Волков Мишко, Охримович Олександр!