20 черв. 2022

До уваги!

Безпечні літні канікули
17 черв. 2022

Річний звіт керівника закладу освіти

17.06.2022 відбулась звітна конференція завідувача ЗДО № 374 Шевченко О.А.
16 черв. 2022

МОН інформує

Логопедичні відеозаняття, «Марафон дружби» та поради для фахівців інклюзивної освіти
13 черв. 2022

МОН інформує

Затверджено Концепцію національно-патріотичного виховання в системі освіти України та заходи щодо її реалізації до 2025 року
8 черв. 2022

Вітання випускникам

Вітання для випускників старшої групи «Полуничка»
7 черв. 2022

"Тихі ігри" для відновлення емоційного стану дітей

Український інститут розвитку освіти та ЮНІСЕФ підготували збірку ігор, для відновлення емоційного стану дітей
5 черв. 2022

Платформа розвитку дошкільнят НУМО розширюється: онлайн-садок, корисні мультфільми та нові розділи

ЮНІСЕФ у партнерстві з МОН розширює програму розвитку якісної дошкільної освіти в Україні, що покликана допомогти дітям, батькам і педагогам продовжити освітній процес в умовах війни.
5 черв. 2022

Проєкт «Наші улюблені книжки» для малечі

Експерти ЮНІСЕФ і Українського інституту розвитку освіти запустили проєкт «Наші улюблені книжки» для малечі
4 черв. 2022

4 червня — День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України. 24 лютого звичне життя тисяч українських дітей перетворилось на жахіття. Зруйновано домівки, школи та дитячі садки, а, найжахливіше, що ця війна у сотен дітей забрала найдорожче - життя. Серед учнів нашого району також є безневинні жертви цієї страшної війни. Ми завжди будемо пам'ятати кожну загиблу дитину, військові злочини не мають терміну давності. Діти мають право на щасливе дитинство!
4 черв. 2022

Звернення Державної служби якості освіти України до вчителів шкіл, які вимушено перебувають за кордоном

Шановні вчителі, які вимушено перебувають за кордоном у зв’язку з агресією росії проти України. Нам важлива ваша думка.