23 бер. 2023

Двомісячник благоустрою в дії, який триває з 1 березня до 1 травня

Проводиться упорядкування території закладу, виконуються роботи по прибиранню ділянок від торішнього листя, сміття, обрізанню дерев та кущів
21 бер. 2023

До уваги батьків дітей з особливими освітніми потребами

Відкриття ще одного ІРЦ в Харкові.
21 бер. 2023

21 березня - Міжнародний день лялькаря

У цей день грають лялькові вистави, проводять дискусії, влаштовують зустрічі, об’єднуються всі професіонали й аматори одного з найдавніших видів мистецтва — театру ляльок! Нехай усі навколо стануть учасниками свята! Нехай всі опиняться театрі ляльок!
20 бер. 2023

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Шановні батьки майбутніх першокласників! Дата початку приймання заяв до 1-х класів 2023/2024 навчального року – 3 квітня 2023 року.
20 бер. 2023

Як перетворити «каракулі» на красиву картинку: запущено нейромережу

В мережі стрімко набирає популярність нейромережа Scribble Diffusion, яка дозволяє перетворити будь-які каракулі в неймовірно точні та барвисті зображення.
17 бер. 2023

До уваги педагогів!

Відбулось засідання атестаційної комісії
17 бер. 2023

Всеукраїнський методологічний семінар: «Використання інноваційних технологій у взаємодії з дітьми дошкільного віку»

29 березня 2023 року в онлайновому режимі відбудеться Всеукраїнський методологічний семінар на тему: «Використання інноваційних технологій у взаємодії з дітьми дошкільного віку»
16 бер. 2023

Чи доречно мріяти під час війни?

Як дорослі можуть допомогти дітям і дозволити собі зберегти здатність мріяти
15 бер. 2023

До уваги батьків!

Які продукти та напої покласти дитині у тривожну валізку?
14 бер. 2023

Третя серія мультсеріалу «Пес Патрон» вже доступна для перегляду

На YouTube каналі Patron The Dog вийшов третій епізод мультсеріалу «Пес Патрон», який має назву «Зненацький сон».