16 квіт. 2023

З Великоднем!

Христос Воскрес! Нехай яскраве світло цього великого свята осяє сьогодні весь світ, подарує надію, радість і щастя людям!
14 квіт. 2023

Великодній ярмарок

Великодній ярмарок відбудеться в суботу, 15 квітня, на першому поверсі торгово-розважального центру «Нікольський»
13 квіт. 2023

Вийшла нова серія мультсеріалу "Пес Патрон". "Пожежа"

П’ятий епізод називається “Пожежа” і присвячений правилам пожежної безпеки. Улюбленець дітей Патрон рятує мишачу родину від вогню разом із Татом Мишеням, адже українські батьки дуже відважні і завжди захищають свої родини і своїх малят
12 квіт. 2023

«Космос вчить, як жити на Землі»

Міжнародний день польоту людини в космос. День працівників ракетно-космічної галузі України
11 квіт. 2023

Нагадування батькам майбутніх першокласників!

Шановні батьки майбутніх першокласників! Дата початку приймання заяв до 1-х класів 2023/2024 навчального року – 3 квітня 2023 року.
10 квіт. 2023

Марафон дитячих мрій та ідей за темою «Яким я бачу Київський район після перемоги»

Запрошуємо всіх охочих дошкільнят взяти участь у марафоні «Яким я бачу Київський район після перемоги»
10 квіт. 2023

День братів і сестер

Щороку 10 квітня святкують День братів і сестер. Це свято було встановлене, щоб нагадати людям про сімейні цінності, побудовані на любові, турботі та взаємній повазі між близькими людьми – адже брати і сестри, після батьків, є найближчими родичами.
9 квіт. 2023

9 квітня рівно за тиждень до Великодня відзначається Вербна неділя

Вербну неділю відзначають в шосту неділю Великого посту і останню неділю перед Великоднем
7 квіт. 2023