Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 374 комбінованого типу "Ясочка" Харківської міської ради"

16 лют. 2023

Шановні батьки!

На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до школи.
15 лют. 2023

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Звертаємо Вашу увагу, що нормативно-правова база щодо порядку зарахування учнів до 1-х класів для закладів комунальної форми власності, порівняно з минулим роком, не змінилась!
13 лют. 2023

Мультсеріал «Пес Патрон» про безпечну поведінку

Пропонуємо малюкам до перегляду продовження мультсеріалу «Пес Патрон» про хороброго супергероя
12 лют. 2023

Психологічна підтримка освітян: світло на шляху до перемоги

У межах «Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки» за ініціативою першої леді України Олени Зеленської МОН спільно із ГО «Підтримай дитину» та проєктом «Подбай про себе», ГО «Асоціація дієвих психологів» створили серію вебінарів для психоемоційної підтримки освітян
11 лют. 2023

Мультсеріал "Пес Патрон". Серія 1. "Зруйнований міст".

Пропонуємо малюкам до перегляду мультсеріал «Пес Патрон» про хороброго супергероя.
10 лют. 2023

«5 овочів на день» - Зимовий набір

9 лют. 2023

Поради, як говорити з дітьми про безпеку онлайн

Поради, які допоможуть освітянам та батькам говорити про інтернет-безпеку з дітьми
8 лют. 2023

Як діяти під час землетрусу

поради ДСНС
7 лют. 2023

День безпечного Інтернету

7 лютого 2023 року відзначається Всесвітній день безпечного Інтернету під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Цього року вже 20-й День безпечного Інтернету. Відповідні заходи проходять у всьому світі з метою поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання Інтернет простору.
6 лют. 2023

Фізичне виховання дітей дошкільного віку