Мережа закладу

Мережа закладу на 2017/2018 н.р.

Тип

Вікова група

Кількість дітей у групі

Мова навчання

Співробітники, які працюють у групі

Загального розвитку

№ 1,

"Рушничок" ранній вік

11

Російська

Вихователь:

Пуляєва Дар’я Олегівна

Помічник вихователя:

Павлова Наталія Олександрівна

Спеціальна

№ 2

"Козачок"

логопедична,

різновікова

 

10

Українська

Вихователь:

Кулініч Олена Валентинівна,

Вчитель-логопед:

Сурженко Ірина Петрівна

Помічник вихователя:

Колпакова Марина Анатоліївна

Загального розвитку

№3

"Гномики" ранній вік

16

Російська

Вихователь:

Погорєлова Тетяна Василівна,

Помічник вихователя:

Птушкіна Олена Іванівна

Спеціальна

№4

"Лісовичок"

логопедична,

різновікова

12

Українська

Вихователь:

Балюк Зоя Василівна

Вчитель-логопед:

Алдошина Тетяна Анатоліївна

Помічник вихователя:

Стефюк Галина Тимофіївна

Спеціальна

№ 5

"Дзвіночок"

логопедична,

різновікова

10

Російська

Вихователь:

Домашенко Наталя Іванівна,

Нехай Віталіна Олександрівна

Вчитель-логопед:

Рашевська Тетяна Дмитрівна

Помічник вихователя:

Ісаєва Лілія Євгенівна

Загального розвитку

№6

"Зернятко" старший вік

27

Українська

Вихователь:

Зеленкова Ірина Володимирівна

Помічник вихователя:

Миргород Євгенія Михайлівна

Загального розвитку

№7

"Віночок" старший вік

25

Українська

Вихователь:

Гаврась Марина Миколаївна

Помічник вихователя:

Ликова Олена Миколаївна

Загального розвитку

№8

"Полуничка" середній вік

27

Російська

Вихователь:

Лук'яненко Ніна Олексіївна

Помічник вихователя:

Коб Ірина Анатоліївна

Загального розвитку

№9

"Пізнайко" молодший вік

19

Російська

Вихователь:

Гекова Валентина Миколаївна

Помічник вихователя:

Неділько Світлана Михайлівна

Загального розвитку

№10

"Колобок" молодший вік

24

Українська

Вихователь:

Мережка Оксана Миколаївна

Помічник вихователя:

Мороко Олена Борисівна

Спеціальна

№11

"Сонечко"

логопедична,

різновікова

10

Російська

Вихователь:

Башкатова Надія Федорівна,

Вчитель-логопед:

Алдошина Тетяна Анатоліївна,

Помічник вихователя:

Сирова Ольга Олександрівна

Спеціальна

№12,

"Теремок"

спеціальна різновікова

10

Російська

Вихователі:

Мустафаєва Рита Абакарівна,

Безкоровайна Оксана Володимирівна

Вчитель-логопед:

Левчук Наталя Віталіївна

Помічник вихователя:

Бибик Ольга Павлівна