30 січ. 2024

До уваги педагогів та батьків!

Національний банк України запрошує освітян взяти участь у заходах з нагоди Дня безпечного Інтернету!
29 січ. 2024

Поради батькам

«Я зроблю!», «Я сам!». Ці та подібні фрази можна часто почути від дітей дошкільного віку. Дошкільнята щосили намагаються стати самостійними і навчаються самостійно виконувати різні завдання. Це дуже веселий період у їхньому житті, але постійно зайняті батьки можуть стикнутися із труднощами в навчанні дитини всього, чого вона прагне навчитися.
26 січ. 2024

Надії і мрії в малюнках дітей

До тижня ментального здоров’я батькам було запропоновано зробити малюнки на тему: «Світло надії» або «Моя мрія».
25 січ. 2024

Вправа, коли дитина розгублена «Горобчику, ти як?»

До тижня ментального здоров’я
24 січ. 2024

До уваги педагогів та батьків вихованців

Турбує ментальне здоров’я – поговори зі своїм сімейним лікарем
23 січ. 2024

До Тижня ментального здоров'я

Пропонуємо вправи психологічної розрядки для дітей
22 січ. 2024

Тиждень ментального здоров'я

Проведення Тижня ментального здоров'я з 22 по 26 січня 2024 в нашому садочку
22 січ. 2024

З Днем Соборності України!

Сьогодні День Соборності України є надзвичайно актуальним та одним із найважливіших пам’ятних днів для нашої Батьківщини. Це нагадування кожному українцю про те, що сила нашої держави – у нашій єдності та соборності українських земель. Вітаємо з Днем Соборності України і хочемо побажати незламного духу, міцного здоров'я, вірних цілей і високих досягнень та мирного неба над рідною Україною.
19 січ. 2024

До уваги педагогів та батьків вихованців

Заходи до Дня Соборності України
18 січ. 2024