Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 374 комбінованого типу "Ясочка" Харківської міської ради"

6 бер. 2024

До уваги педагогів та батьків!

Про можливі негативні наслідки та потенційну небезпеку при вживанні населенням води з поверхневих водойм, індивідуальних джерел (колодязі, свердловини та ін.)
5 бер. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у лютому 2024 року

Інформ-релізи Управління Державної служби якості освіти у Харківській області за лютий 2024 року
4 бер. 2024

Про проведення освітньої акції «Книжковий калейдоскоп» у березні 2024 року

З метою реалізації Стратегії розвитку читання на період до 2032 року «Читання як життєва стратегія», популяризації книги та читання серед дітей та молоді, впровадження інноваційних форм у роботу закладів освіти в березні 2024 року Департамент освіти ініціює проведення освітньої акції «Книжковий калейдоскоп».
2 бер. 2024

Марафон завершився, проте продовжуємо й надалі творити добро.

Подяка учасникам освітнього процесу – команді прекрасних людей із великими небайдужими серцями, які долучились до марафону "Добро починається з тебе"
1 бер. 2024

Пальчикова гра "Зустрічаймо весну"

Вправні пальчики - слухняний язичок! Сприяємо розвитку дрібної моторики
29 лют. 2024

Педагоги та діти долучились до ІІІ Міжнародного заняття доброти

Проведено три «заняття доброти» про гуманне та відповідальне ставлення до тварин (собак та котів). Також діти долучитись до флешмобу "Щасливі лапки".
28 лют. 2024

Конкурс для дошкільнят "Власна монета"

З 18 до 24 березня 2024 року відзначатиметься Всесвітній тиждень грошей (Global Money Week 2024), а ми вже запрошуємо дошкільнят долучитися до конкурсу із виготовлення іграшкових монет «Власна монета», що триватиме до 24 березня
26 лют. 2024

Анонс ІІІ Міжнародного заняття доброти

Запрошуються незламні педагоги закладу дошкільної освіти долучитись до ІII Міжнародного заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин, яке відбудеться з 26 лютого по 1 березня 2024 року
25 лют. 2024

"Я буду крізь сльози сміятись": 25 лютого народилася Леся Українка

25 лютого 1871 року народилася Леся Українка. Щороку в цю дату ми згадуємо талановиту поетесу, чий внесок в українську літературу неможливо оцінити. На її творах виросло не одне покоління українців, а її вірші настільки актуальні, ніби написані сьогодні.
23 лют. 2024

Консультація для батьків

Консультація для батьків "Дитячі страхи: причини та наслідки"