5 бер. 2012

" З любовью до мами"

6,7 березня в дошкільному закладі відбудуться тематичні ранки присвячені святу "8 березня".
2 бер. 2012

Тематичний ранок

В групі "Колобок" вівдбудеться тематичне заняття "Зустрічаємо весну!"
1 бер. 2012

Перший день весни!

Дзвенить на вулицях сріблінь, неначе дзвоники: тінь-тінь. Спинись, прислухайся на мить,— на річці крига аж дзвенить. Бурульки краплями дзвенять і мов проміння, мерехтять. І дзвінко десь виводить птах, і дзвонить вітер у гілках. Весна-красна до нас іде і за собою дзвін веде. А березень спиняється і з усіма вітається. Біжать до нього діти і просять ще дзвонити.
28 лют. 2012

Ляльковий театр

В нашому дитячому садочку відбудеться лялькова вистава "В країні доброти".
23 лют. 2012

"День захисника Вітчизни"

Вітаємо з Днем Захисника Вітчизни!
22 лют. 2012

День відкритих дверей. Свято "Весела масляна"

В дошкільному закладі буде проведено тематичний ранок "Весела масляна"
21 лют. 2012

Колективний перегляд

В групі "Полуничка" відбудеться відкрите заняття. Проводить заняття музичний керівник. "Використання музичних дидактичних ігор в організації пізнавально -творчої діяльності дітей"
20 лют. 2012

МАСЛЯНА

Свято на честь весняного пробудження природи. Вареники — традиційний почастунок на свято в перший день масляної.
17 лют. 2012

Консультація лікаря

В нашому дитячому закладі з 9.00 - 10.00 всіх бажаючих може проконсультувати лікар з приводу щеплень
16 лют. 2012