15 квіт. 2012

Великдень

Христос Воскрес! З відчуттям глибокої радості і від щирого серця колектив дошкільного закладу поздоровляє всіх з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій!Нехай до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими. Всіх Вам земних благ!
12 квіт. 2012

День косманавтики і авіації

12 квітня міжнародне свято авіації і косманавтики.
7 квіт. 2012

День здоров*я

7 квітня жителі Землі відмічають міжнародний день здоров*я.
2 квіт. 2012

Ювілей Сівтунової Валентини Михайлівни.

Ювілей завідувача дошкільного закладу Сівтунової Валентини Михайлівни.
29 бер. 2012

Екскурсія до школи

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області запрошує дітей старших груп на екскурсію для ознайомлення дошкільнят з
28 бер. 2012

Інтелектуальний конкурс

28 березня 2012 року у дошкільному закладі буде проходити І етап інтелектуального конкурсу "Чомусики", в якому беруть участь діти старших груп.
27 бер. 2012

Лялькова вистава

27 березня 2012 року в дошкільному закладі відбудеться лялькова вистава "Зайчикова хатка" для вихованців закладу.
26 бер. 2012

Виставка-презентація

26 березня выдбудеться XIV районна виставка-презентація педагогічних ідей та технологій на базі ДНЗ № 109
19 бер. 2012

Інтелектуальний конкурс

В дошкільному закладі проходить підготовка до проведення інтелектуального конкурсу "Чомусики".
7 бер. 2012

Жіночий день

Вам - прекрасній, незрівнянній,наче сонечко весняне, Цей букет вітань, що підібраний з любов'ю. Щастя! Радості! Здоров'я! Здійснення бажань! Хай не тільки в день жіночий, наче зорі, сяють очі, усмішка цвіте, Бо у Вас душа прекрасна, серце Золоте!