5 квіт. 2024

Запрошуємо до участі у I Всеукраїнському конкурсі малюнку-розмальовки "Моя квіткова галявина"

Освітній портал "Алаба", за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал» запрошує до участі у I Всеукраїнському конкурсі малюнку-розмальовки "Моя квіткова галявина".
4 квіт. 2024

Поради для батьків!

Рекомендації щодо психологічної підтримки дитини з інтелектуальними порушеннями в кризових ситуаціях
3 квіт. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у березні 2024 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у березні 2024 року.
2 квіт. 2024

2 квітня — Міжнародний день дитячої книги

Другого квітня відзначається Міжнародний день дитячої книги. Цю дату встановлено з ініціативи й за ухвалою Міжнародної ради дитячої книги. Щороку з 1967-го — у день народження Ганса Крістіана Андерсена — у всьому світі проходять заходи, присвячені дитячій літературі й читанню.
1 квіт. 2024

Двомісячник благоустрою території закладу

З метою поліпшення санітарного стану території закладу дошкільної освіти працівниками проводяться заходи із відновлення та благоустрою території
29 бер. 2024

Як допомогти дітям пережити емоційне навантаження

Підтримка батьків та дітей під час війни
27 бер. 2024

Міжнародний день театру

Започатковано його у 1961 році Міжнародним інститутом театру. Це не просто професійне свято майстрів сцени і всіх працівників театрів, це також свято мільйонів глядачів. Зазвичай у цей день розпочинають театральні фестивалі, організовують концерти, прем’єрні вистави тощо.
26 бер. 2024

Освітня акція "Від серця до серця"

Запрошуємо вас взяти участь у освітній акції
25 бер. 2024

Шановні батьки майбутніх дошкільнят!

Адміністрація закладу освіти запрошує Вас до реєстрації дітей до КЗ «ДНЗ №374 «Ясочка» на сайті електронної реєстрації до закладу дошкільної освіти
23 бер. 2024

Безпека дітей в Інтернеті

«Досліджуймо цифровий світ разом»