1 січ. 2024

12-й епізод мультсеріалу "Пес Патрон"

В новому епізоді Патрон шукає діамант, який от-от має вибухнути, та має нічні пригоди через електричних Бубухів !
29 груд. 2023

Вітання з Новим роком Олени Вєдяєвої, начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради

Дорогі діти, шановні батьки та освітяни! Прийміть щирі вітання з Новим 2024 роком! Новий рік – це нова сторінка життя, новий початок і сподівання на краще майбутнє. Це особливий час, коли ми згадуємо рік, яркий минув, радіємо досягнутим успіхам та плануємо нові цілі, тож нехай життя буде наповнене безліччю фарб, яскравих подій та пригод. Нехай 12 місяців Нового року принесуть кожному щастя, успіх та натхнення, обов’язково збудуться всі наші новорічні мрії. Сподіваюся, що новий рік стане для кожного з нас символом нових перемог і досягнень. А головне - у 2024 році в Україні нарешті запанує мир і спокій! Щасливого Нового року!
29 груд. 2023

МОН закликав долучитись до опитування - чи займаються українці спортом

Міністерство молоді та спорту України організовує моніторинг, щоб визначити як різні групи населення залучені до рухової активності та здорового способу життя, а також покращити умови для занять спортом.
25 груд. 2023

Вітаємо зі святом Різдва Христова!

21 груд. 2023

Як зменшити стрес у дитини під час надзвичайних подій?

"Підтримайте дитину грою”
20 груд. 2023

Консультація для батьків “Безпека дітей взимку”

Зимові прогулянки завжди приносять малюкам дуже багато радості. Вони ще з осені чекають першого снігу, коли можна зліпити снігову бабу, пограти
18 груд. 2023

До уваги педагогів!

Інформаційний порадник «Атестація педагогічних працівників»
15 груд. 2023

Фрази, які можуть травмувати Вашу дитину

Психологічна підтримка: поради для батьків
13 груд. 2023

Як допомогти дитині позбавитися страху?

Консультативна допомога батькам
11 груд. 2023

Правила поведінки на льоду

Зима тільки почалася, перший лід може бути дуже підступним і небезпечним. Пригадайте правила поведінки на льоду. Пам’ятайте: зима прекрасна, коли безпечна!