22 січ. 2024

Тиждень ментального здоров'я

Проведення Тижня ментального здоров'я з 22 по 26 січня 2024 в нашому садочку
22 січ. 2024

З Днем Соборності України!

Сьогодні День Соборності України є надзвичайно актуальним та одним із найважливіших пам’ятних днів для нашої Батьківщини. Це нагадування кожному українцю про те, що сила нашої держави – у нашій єдності та соборності українських земель. Вітаємо з Днем Соборності України і хочемо побажати незламного духу, міцного здоров'я, вірних цілей і високих досягнень та мирного неба над рідною Україною.
19 січ. 2024

До уваги педагогів та батьків вихованців

Заходи до Дня Соборності України
18 січ. 2024

НУМО - платформа для розвитку дошкільнят

Анімаційні мультфільми про здоров’я та безпеку
17 січ. 2024

Ментальне здоров’я дитини: корисні ресурси для відновлення нормального психологічного стану

Повномасштабна війна в Україні негативно вплинула на кожного українця. Особливу увагу заслуговують діти, які є однією з найбільш вразливих категорій. Не зважаючи на те, що маленькі діти легше адаптуються до умов війни, водночас вони більш залежні від дорослих, які перебувають поряд. Діти залежать від стану батьків. Тож дорослим важливо піклуватися про свій стан, щоб мати змогу подбати про своїх дітей. В міністерстві охорони здоров’я надали перелік ресурсів, які допоможуть впоратись зі стресом.
16 січ. 2024

До уваги педагогів та батьків вихованців

Інформація щодо протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню ГРВІ та гострої респіраторної хвороби
12 січ. 2024

РАЙОННИЙ КОНКУРС ТВОРЧИХ РОБІТ «ЗИМОВА КАЗКА»

Конкурс проводиться у закладах дошкільної освіти усіх типів та форм власності з 15.01.2024 по 15.02.2024.
6 січ. 2024

До уваги педагогів та батьків!

"Стаємо сильнішими разом!" - порадник для освітян щодо інтеграції дітей в воєнних умовах
4 січ. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у грудні 2023 року

Інформ-релізи Управління Державної служби якості освіти у Харківській області
3 січ. 2024

«365 казок на ніч»

Спеціально до зимових свят медіасервіс MEGOGO разом із Українським інститутом книги створили новорічні та різдвяні аудіоказки за українськими творами.