Запрошуємо родини вихованців до участі у конкурсі щедрівок!

5 січ. 2023
Увага, конкурс!

Положення

про організацію та проведення районного етапу міського відеоконкурсу Новорічних щедрівок

1. Строк проведення заходу: початок: 03.01.2023 року; закінчення: 12.01.2023 року.

2. Місце проведення заходу: м. Харків, Київський район

3. Учасники заходу: сім’ї з дітьми, які перебувають в місті Харкові (за результатами участі в конкурсі переможці районного етапу отримають солодкі подарунки в Комітеті)

4. Сценарний план проведення заходу:

4.1. Комітетом оголошується в спільнотах сімей з дітьми проведення конкурсу традиційних обрядових українських пісень «Щедрівок» (пісень, які виконуються ввечері 13 січня на Щедрий Вечір).

4.2. Відео роботи надсилаються на електронну пошту Комітету [email protected]

Дітей, які виконуватимуть ці пісні на відео, повинно бути не менше 2-х. Кількість та склад учасників на відео не обмежуються тільки         дітьми.

4.3. Кращі з надісланих  відео робіт будуть опубліковані на сторінках соціальних медіа Управління у справах сім’ї та молоді

12-13.01.2023.

Сім’ї, чиї відео роботи будуть опубліковані Управлінням, отримають подяки Управління.