До уваги батьків та педагогів!

30 груд. 2022
Безпечні зимові канікули: що потрібно знати дітям та батькам

Питання безпеки особливо загострюється в період зимових канікул, коли вільного часу в дітей стає більше. Цьогоріч у деяких регіонах учні відпочиватимуть цілий місяць.

Радимо батькам та дітям ознайомитися з “Абеткою безпеки” від ДСНС, де пояснюють, як поводитися в різних надзвичайних ситуаціях (пожежна небезпека, небезпека на воді та льоду, електричний струм, надзвичайні ситуації воєнного характеру тощо).

Щоб зимові канікули пройшли з користю:

• приділяйте дітям більше уваги: більше спілкуйтесь з дитиною, грайте, читайте;
  • відпочивайте з дитиною разом: гуляйте в парках, відвідуйте цікаві місця, подорожуйте, дивуйте дитину новими враженнями;
  • грайте у різноманітні зимові ігри;
  • переконайте дитину, що слід навчатись у будь-який час, вчіть вчитись різним цікавим справам; мотивуйте дитину допомагати в різних справах.