7 грудня — Міжнародний день цивільної авіації

7 груд. 2022
Розкажіть дітям, якими бувають літаки, хто ними керує і які якості для цього потрібні, а також разом з ними поміркуйте про те, для чого у повсякденному житті потрібна цивільна авіація.

Це свято почали відзначати з 7 грудня 1994 р., 50-ї річниці підписання Конвенції про міжнародну цивільну авіацію. Але офіційного статусу воно набуло у 1996 р., коли ідею його відзначення підтримала Генеральна Асамблея ООН. З тих пір цього дня в усьому світі проводяться різні святкові заходи, виставки, відзначаються досягнення у цій галузі.

Розкажіть дітям, якими бувають літаки, хто ними керує і які якості для цього потрібні, а також разом з ними поміркуйте про те, для чого у повсякденному житті потрібна цивільна авіація.

Завдяки сучасним літакам люди не тільки швидко долають величезні відстані. Повітряний транспорт допомагає покращувати врожаї, перевозити вантажі та пошту, гасити пожежі, проводити науково-дослідні роботи... Є літаки швидкої допомоги — для віддалених важкодоступних місць, є спортивні — для випробування себе і отримання задоволення