До уваги батьків!

7 вер. 2022

"Розвиток у дошкільному віці" важливий для дітей – за будь-яких умов!

Розвиток у дошкільному віці  важливий для дітей – за будь-яких умов. І ми допоможемо як батькам, так і малятам бути в цьому ритмі. Тож рекомендуємо ознайомитися та активно користуватися такими нашими ресурсами:

НУМО: платформа розвитку дошкільнят* – numo.mon.gov.ua Що тут є?

Дитячий садочок-онлайн, анімаційні ролики про навички дошкільнят з завданнями для розвитку, корисні мультфільми, а також  інтерактивні тести для вихователів та батьків й методичні матеріали для роботи з дошкільнятами.

Застосунок “Нумо: розвивальні ігри” з мови, математики, логіки, які допоможуть малятам і гратися, і розвиватися водночас.

☝️А також *чат-бот* з різноманітними завданнями, *помічник для батьків* у розвитку дошкільнят.

Освічена країна починається з кожної дитини. І з вашого малюка також.