Заходи до Дня української писемності та мови

9 лист. 2021
У дошкільних групах відбулися тематичні заняття та розваги, присвячені Дню української писемності та мови.

У молодших групах проведені ігри-драматизації українських народних казок, бесіди з дітьми про українську мову.

З дітьми старшого дошкільного віку була проведена тематична розвага «Українська мова лагідна, святкова….».

Метою даних заходів було розширення пізнавальних інтересів дітей дошкільного віку з української мови, літератури; формування у дошкільників  мовленнєвої культури, виховання поваги до рідної мови, налагодженню співпраці з сім’єю з питань мовленнєвої компетентності дитини дошкільного віку.

Фотозвіт можна переглянути у "Фотоальбомах"