Конкурс поробок «Осіння казка»

4 лист. 2021
З 18 жовтня по 29 жовтня в садочку проходив конкурс поробок із природного матеріалу «Осіння казка». Завітайте для перегляду на сторінку «Фотоальбоми»!

У конкурсі брали участь діти та їх батьки, які проявили свою безмежну творчість, фантазію, вміння. Батьки із задоволенням відгукнулися на пропозицію вихователів і відразу ж включилися в змагання на найоригінальнішу поробку, залучаючи до роботи і своїх дітей.

Цей спільний творчий процес приніс задоволення, радість і дітям, і дорослим. Саме залучення дітей і батьків у спільну діяльність – було одним із завдань цього конкурсу. Тому і поробки вийшли дуже цікавими, яскравими, різноманітними.

Дякуємо нашім діточкам та їхнім батькам за креативність та  оригінальність!

Фотозвіт можна переглянути у «Фотоальбомах»