Тиждень безпеки дитини

25 жовт. 2021
З 25 жовтня по 29 жовтня у закладі проводиться осінній «Тиждень безпеки дитини»

З 25 жовтня по 29 жовтня у закладі проводиться осінній «Тиждень безпеки дитини».
Тиждень безпеки дитини проводиться з метою поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганди здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; навчання їх правилам поведінки та основним способам захисту від наслідків надзвичайних ситуацій, вироблення у дітей дошкільного віку практичних умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я під час надзвичайних ситуацій.

25.10.2021 Тема дня: «Дитина серед людей. Предмети навколо нас».

З дітьми проводились ігри, бесіди.  З дітьми молодшого віку були проведені ігри: «Гарно – погано» (електроприлади), «У світі ввічливих слів» (закріплення правил культури спілкування).  Зі старшими -  бесіди:  «Безпека дітей вдома» (балкони, відчинені вікна, москітні сітки), «Спілкування з незнайомими людьми на вулиці». Бесіда про родину, своїх та чужих людей.