Приємний подарунок за кошти міського бюджету

7 жовт. 2021
Інформація про ремонтні роботи, які було проведено у 2021 році у закладі

Для дітей, які відвідують заклад освіти, в травні 2021 року зробили приємний подарунок  за кошти міського бюджету. В закладі були замінені вікна в холі – 3 шт., центральному коридорі – 5 шт., замінені міжповерхові вікна на переходах – 4 шт., частково були замінені вікна в групах № 5 і № 2 – 4 вікна, вікна і двері пожежного виходу в групі № 12.

Також нові вікна було встановлено в кабінетах медичного блоку закладу – 3 шт., на пральні – 3 шт., в кабінеті завідувача.

В серпні на прогулянковому майданчикові групи № 10 було встановлено сучасний дитячий ігровий майданчик. Тепер у дітей є повноцінна ігрова зона, в комплект якої входить гойдалка на пружинці «Гелікоптер», пісочниця, ігровий комплекс «Чемпіон», будинок-альтанка «Білочка», гойдалка-балансир, дитяча лавка «Панда», гірка мала, урна.

Така допомога для дитячого закладу говорить про соціальну відповідальність керівництва нашого міста перед громадою. Ці добрі справи підвищують розвиток інфраструктури, покращили комфорт і затишок нашого садочка.

Тепер в закладі стало тепліше, а діти зможуть більше часу проводити на новому ігровому майданчику. Різноманітні гойдалки, дитячий комплекс для ігор відтепер слугуватимуть маленьким дітям не тільки для розваги, а й сприятимуть їх фізичному розвитку. Новий дитячий ігровий майданчик – це місце для веселого та активного відпочинку, де діти зможуть гратися і спілкуватися з однолітками, це радість для всієї малечі та вихователів. Майданчик відразу прикрасив територію садочка.