До уваги батьків! Нові грошові норми харчування у дитячих садах

5 лют. 2015
Нові грошові норми харчування у дитячих садах

До уваги батьків!

Нові грошові норми харчування у дитячих садах.

4 лютого 2015 року, на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради було прийняте рішення щодо грошових норм харчування на одного вихованця дитячого садка в день.

Так, в дошкільних навчальних закладах з 9-10,5-12-годинним режимом перебування дітей харчування коштуватиме 13 грн. (з розрахунку: 5,2 грн. - бюджетні кошти, 7,8 грн. - плата батьків).

У спеціальних групах - 14 грн. (бюджетні кошти).

У санаторних групах - 14 грн. (бюджетні кошти – 5,6 грн., плата батьків 8,4 грн.)

Таким чином, у порівнянні з 2014 роком вартість харчування збільшилася на 2 грн.

Зазначимо, нові розрахунки оплати харчування в дитячих садках введені з 2 лютого, дошкільнята харчуються за рахунок коштів міського бюджету та батьків.

Нагадаємо, 21 січня міська рада ухвалила рішення, відповідно до якого змінилися норми оплати харчування дітей у дитячих садках. Це пов'язано з внесенням змін до законодавства України. Згідно з рішенням, тепер батьки мають платити за харчування дітей у дошкільних установах не менше 60% повної суми, решта коштів виділяється з міського бюджету.