Час обирати школу для майбутніх першокласників!

10 квіт. 2024
Поради для батьків щодо вибору школи та полегшення процесу адаптації дитини.

Вступ до школи — дуже важливий момент для дитини та її батьків. Багато дітей з готовністю та натхненням відправляються в перший клас, але далеко не всім такі зміни даються легко. Щоб полегшити процес адаптації дитини до школи, рекомендуємо звернути увагу не тільки на звичну підготовку, а й на психологічну готовність дитини до навчання. Для цього Міністерство освіти і науки Україно створило рекомендації - 10 кроків на зустріч школі, що полешать процес адаптації

Також особливу увагу слід приділити вибору закладу загальної середньої освіти, в якому навчатиметься дитина.

Які школи хороші? На що звертають увагу батьки, обираючи школи для своїх дітей? Навесні це питання особливо загострюється.

Високі академічні стандарти чи близькість до місця проживання? Хороші вчителі чи інноваційні методи викладання? Престиж і репутація школи чи невелика наповнюваність класів?

В ідеалі – у школи має бути високий базовий рівень, гарантований для всіх, і надзвичайно високий рівень для тих, хто прагнуть і хочуть. Хоча ідеальних шкіл не буває. Про це кажуть керівниця комунікаційного офісу МАН Оленка Северенчук і співзасновник платформи освітніх курсів Prometheus Іван Примаченко. Вони дали рекомендації щодо пошуку хорошої школи.