До уваги батьків майбутніх першокласників!

8 квіт. 2024
08 квітня 2024 розпочався прийом заяв батьків для зарахування дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти

Прийом у перший клас учнів – це важлива подія для кожної родини. Якщо Вашій дитині виповнилось шість років,запрошуємо Вас подати заяву на навчання на 2024/2025 навчальний рік.

Прийом заяв батьків для зарахування дітей до 1-х класів закладу загальної середньої освіти у 2024 році здійснюватиметься з 08 квітня по 31 травня та на вільні місця після 15 червня до початку навчального року у відповідності до вимог Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти та науки України від 16.04.2018 № 367.

З детальною інформацією щодо порядку зарахування та перелік необхідної документації Ви знайдете за посиланнями нижче.

Комунальний  заклад "Харківський ліцей № 17 Харківської міської ради"

Комунальний  заклад "Харківський ліцей № 55 Харківської міської ради"

Комунальний  заклад "Харківський ліцей № 107 Харківської міської ради"