До уваги педагогів!

1 лист. 2023
«STEM-освіта: стан впровадження та перспективи розвитку» - онлайн-конференція. Запрошуємо до участі

Інститут модернізації змісту освітипропонує освітянам долучитися до участі у V Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції «STEM-освіта: стан впровадження та перспективи розвитку», яка відбудеться 9 листопада 2023 року об 11:00.

Мета конференції: представлення українського та закордонного досвіду розвитку STEM-освіти, вивчення ефективних науково-методичних підходів і технологічних рішень організації STEM-навчання в умовах цифровізації та реалізації дидактичних принципів Нової української школи, формування професійної компетентності педагогів з питань STEM-освіти у системі неперервної педагогічної освіти тощо.

Тематичні напрями роботи конференції:

-    теорія і практика STEM-освіти: український та закордонний досвід;

-    формування професійної компетентності педагогів з питань STEM-освіти в контексті реалізації Нової української школи у системі неперервної педагогічної освіти;

-    організація освітнього STEM-середовища: моделі, науково-методичне забезпечення, досвід організації роботи STEM-центрів/лабораторій та інтерактивних музеїв науки;

-    інноваційні підходи щодо самовизначення здобувачів освіти до побудови успішної STEM-кар’єри.

Для участі у конференції необхідно зареєструватисядо 5 листопада 2023 року. Участь безоплатна.

Трансляція конференції буде відбуватися за покликанням.