У рубриці «Сучасне дошкілля під крилами захисту» з’явилися нові терапевтичні казки для дошкільнят

14 серп. 2023
Міністерство освіти і науки спільно з ДУ «Український інститут розвитку освіти» доповнили рубрику «Сучасне дошкілля під крилами захисту» матеріалами, які доцільно використовувати у спілкуванні з дітьми дошкільного віку.

Нові відеоматеріали з різних видів діяльності із дошкільнятами пропонують педагоги-практики закладу дошкільної освіти №30 «Журавлик» міста Павлограда Дніпропетровської області:

• Вихователька Юлія Мамаєва підготувала мультфільм за однойменною казкою Тетяни Небесної «До чужого вулика – зась!». Засобами казки можна пояснити дітям дошкільного віку, що зараз в Україні війна, але наша армія зупиняє всі сили ворога і дбає про нашу безпеку. Тільки зусиллями багатьох людей, сміливих і відважних можна перемогти ворога.
  • Вихователька Вікторія Можарова з допомогою казкового фартушка проведе інтегроване заняття для дітей середнього віку. Разом з пані Вікторією легко та послідовно малята зможуть переказувати літературний твір за допомогою мнемотаблиці.
  • Вихователька Катерина Самсоненко запрошує на заняття «У Євгеніївни на подвір’ї», а освітнім напрямом «Дитина у природному довкіллі». Разом ви зможете розширити уявлення про свійських птахів та закріпите назви птахів та їхніх дитинчат.
  • Виховательки Наталя Кайль та Оксана Кругла пропонують батькам з дітьми за допомогою цікавих і захопливих дослідів в домашніх умовах отримати елементарні знання про властивості овочів.
  • Музична керівниця Ганна Циганок і вихователька Олена Перфілова підготували відеозаняття «До іграшкової крамниці разом із музикою» за освітнім напрямом «Дитина у світі мистецтва». Для слухання запропоновані твори українського композитора В.С.Косенка.
  • Практична психологиня Олена Бондаренко і вихователька Ірина Велика підготували терапевтичну казку «Птах світла», яка допоможе здійснити профілактику негативних проявів психіки дитини.

Відділ дошкільної освіти МОН України щиро вдячний усім, хто долучається до підтримки дошкілля України у часи воєнного стану.