Безпека в соціальних мережах: гайди для батьків

11 серп. 2023
ГО #stop_sexтинг підготувала серію спеціальних гайдів для батьків, які допоможуть налаштувати Instagram і TikTok дитини, зрозуміти, яких правил поведінки варто дотримуватися в соцмережах, а також, як налаштувати гаджет для безпечного використання.

Інтернет міцно увійшов в повсякденне життя людей. Це захопливий та цікавий світ, якій дозволяє дізнаватися різну інформацію, знайомитись з іншими людьми, спілкуватися з друзями, грати в ігри, дивитися фільмі, при цьому знаходитись в різних місцях. Водночас інтернет приховує безліч загроз, особливо він може бути небезпечним для дітей.

Фахівці рекомендують батькам звернути увагу на налаштування гаджетів своїх дітей та разом із ними встановити деякі правила та обмеження.

Більш детально можна ознайомитись на освітньому порталі OP.ua