У МОН пропонують внести зміни до Порядку обліку дітей дошкільного та шкільного віку

7 серп. 2023
Міністерство освіти і науки пропонує до громадського обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 р. № 684» щодо змін в Порядку обліку дітей дошкільного та шкільного віку.

Зауваження та пропозиції до проєкту можна подавати у довільній формі до 14 серпня 2023 року на електронну адресу [email protected].

У проєкті постанови запропоновано наступне: “У разі відсутності учнів на навчальних заняттях протягом 10 робочих днів підряд з невідомих або без поважних причин відповідальна особа закладу освіти змінює у відповідному профілі дитини інформацію шляхом внесення відмітки “неохоплена(ий) навчанням””.

Надалі ця інформація має бути опрацьована відповідальними особами органів управління у сфері освіти та направлена до територіального органу Національної поліції та служби у справах дітей через АІКОМ.

Відповідно до проєкту постанови, відповідальність за створення пошукових запитів щодо дітей, неохоплених навчанням, та проведення діяльності, пов’язаної із їхнім поверненням, покладатиметься не на вчителів, а на працівників органів Національної поліції та служби у справах дітей.

Переглянути проєкт постанови.