До уваги батьків!

31 лип. 2023
Запрошуємо завітати на виставку мистецтва дітей в Харківську обласну бібліотеку для дітей і отримати справжню насолоду та позитивні емоції.

В 2022 році в рамках Міжнародного форуму «Золотий мольберт» розпочала свій рух «Естафета миру» - виставковий проєкт, який став мистецьким символом перемоги України у страшній війні, перемоги добра над злом.

«Естафета миру» започатковано на Львівщині за ініціативи засновника Благодійного фонду «Львівська дитяча галерея» Ольги Михайлюк в активній співпраці з почесним членом Фонду Сергієм Грічанком, викладачем Харківського ліцею мистецтв № 133, директором Херсонської художньої школи Юлією Сліпіч.

Метою проекту є залучення якомога більше талановитих дітей до відкриття нових експозицій виставок у різних країнах світу, щоб більше країн зрозуміли нашу мирну мету та підтримали Україну у її визвольній боротьбі з рашизмом.

Цю естафету підхопили діти більш ніж 20 країн світу. Адже художні образи дивовижного світу дітей не потребують перекладу, бо виражені в щирих почуттях, думках та мріях про мирне майбутнє України і всього людства!

В Україні Естафета миру презентована двома монументальними полотнами просто неба у самому серці Львова та двома вернісажами у Львівському Національному музеї імені Андрія Шептицького. Крім того пройшли виставки в соборах Святого Андрія, Святого Юра, Святого Йосипа на Львівщині, Патріаршому соборі Воскресіння Христового у Києві.

Окремі експозиції відкривались у Словаччині (просто неба), у різних закладах Чехії, Болгарії, Туреччині, Тайваню, Литви, Угорщини, Малайзії, Греції, Ізраїлю; двічі – в Норвегії, Ірландії, США; тричі - в Японії та Італії навіть, в Антарктиді!

А 28 липня 2023 року, ЕСТАФЕТА МИРУ долетіла до незламного Харкова!!! Обласна дитяча бібліотека відкрила свої двері для талановитих дітей з різних куточків України, які мовою мистецтва розповідають про свої мрії та думки, про свою віру та надію в краще майбутнє не тільки для нашої країни, але і всесвіту!

Харківські діти стали лауреатами Міжнародного форуму «Золотий мольберт». Учениці Харківського ліцею мистецтв № 133 Анастасія Леонова та Поліна Коржова вийшли в фінал, отримали золоті медалі й були нагороджені путівками в арт резиденцію Гошів (Карпати). Євгенія Литвиненко та Дарья Сказко стали героями передачі NHK каналу, а Поліна Коржова – учасником програми TV ASAHI (Японія). Проєкт «МІСТО МРІЇ», автором якого є Сергій Грічанок, став складовою частиною Форуму «Золотий мольберт» і тепер подорожує по різних країнах. Роботи Варвари Черкасової, Георгія Абрамяна, Сашка Максименка, Єлени Нікітіної зараз прикрашають загальну експозицію та розповідають про наше місто.