До уваги батьків!

24 лип. 2023
Подбайте про безпеку дітей під час літніх канікул — розкажіть їм правила поведінки з мінами

Розкажіть дітям правила мінної безпеки, щоб літні пригоди не завдали їм шкоди! ДСНС разом із ЮНІСЕФ запустили кампанію «Спільно до безпеки. Літні пригоди без шкоди», спрямовану на дітей, підлітків і молодь. У серії яскравих роликів ми розповідаємо правила поведінки на воді, з вогнем і вибухонебезпечними предметами, а також алгоритми дій у разі виникнення тієї чи іншої небезпечної ситуації. Перегляньте й поясніть дітям!

Почніть із цього короткого яскравого ролика, в якому зібрані основні настанови. Перегляньте разом з малечею!