Всеукраїнський тиждень взаємодії з батьками

16 черв. 2023
Шановні колеги! Інформуємо, що з 19.06.2023 по 23.06.2023 відбудеться Всеукраїнський тиждень взаємодії з батьками.

Захід буде реалізовано ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» у рамках проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні» Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни.

Захід відбувадеться з метою об’єднання зусиль для забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України та Українського інституту розвитку освіти.

Дитинства іншого не буде. Воно є тут і зараз. Не витрачаємо час!

Більш детально ви можете ознайомитись на сайті  УІРО "Український інститут розвитку освіти"