«Космос вчить, як жити на Землі»

12 квіт. 2023
Міжнародний день польоту людини в космос. День працівників ракетно-космічної галузі України

До української космонавтики привертають увагу досягнення першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка. У 1997 році він узяв участь в експедиції міжнародного екіпажу на борту американського шатлу «Колумбія». Тоді в рамках наукової програми дослідники провели низку експериментів із вивчення впливу мікрогравітації на процеси росту й розвитку рослин.

Леонід Каденюк казав:  «Ви знаєте, мене часто запитують: навіщо літати в космос? Я відповідаю дуже просто: для того, аби покращити життя на планеті Земля».

Чарівні спалахи Всесвіту завжди приваблювали допитливі очі людини. Пізнати непізнане, зрозуміти оточуючий світ - це здавна було мрією людства.

Саме тому у дошкільному закладі відбулися заходи приурочені темі «Космос». Упродовж тижня дошкільники були залучені до активної пізнавальної, пошуково-дослідницької, творчої діяльності з метою формування у дітей знань про Всесвіт. Педагоги закладу ознайомили дітей з усіма планетами, сузір’ями, дали уявлення про космос і професію - космонавт, розвивали пізнавальні інтереси дітей.

Фотозвіт можна перегянути у «Фотоальбомах»

А батькам ми рекомендуємо переглянути разом з дітками розвиваюче відео на тему: «Сонячна система».