План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладі освіти

Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)"

Наказ МОН України від 28.12.2019 № 1646 "Деякі питання реагування на випадки булінгу (цькування) та застосування заходів виховного впливу в закладах освіти" (порядок реагування на випадки булінгу, порядок подання та розгляду заяв)

Лист МОН України від 14.08.2020 №1/9-436 "Про створення безпечного освітнього середовища в закладі освіти та попередження і протидії булінгу (цькуванню)"

Лист МОН України від 29.01.2019 року № 1/11-881 «Рекомендації для закладів освіти щодо застосування норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» від 18 грудня 2018 р. № 2657-VIII»

У комунальному закладі  «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 374 комбінованого типу «Ясочка» Харківської міської ради» видані накази:

Адміністрація  закладу дошкільної освіти  повідомляє, що  призначено відповідальну особу за виконання заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) та процедуру подання заяв,   практичного  психолога   Ілліну  Валерію  Віталіївну.

У відповідності до ч. 2 ст. 30 Закону України «Про освіту» надаємо відкритий доступ до такої інформації та документів:

- правила поведінки здобувача освіти в закладі освіти;

- план заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладах освіти;

- порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування) в закладі освіти та відповідальність осіб, причетних до булінгу (цькування).

до наказу від 01.09.2023 № 40

План заходів щодо попередження проявів булінгу в комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 374комбінованого типу "Ясочка"  Харківської міської ради»

Цільова аудиторія

Дата проведення

Відмітка про виконання

1.

Ознайомлення педагогічних працівників, батьків вихованців або осіб, що їх замінюють, з нормативно-правовими документами, що забезпечують дотримання законодавства щодо попередження проявів булінгу

Педагогічні працівники закладу, батьки вихованців або особи, що їх замінюють

Впродовж 2023/2024  н.р.

2.

Групова консультація для педагогічних працівників: «Булінг в дитячому садку – що це?»

Грудень 2023

3.

Семінар «Булінг, як розпізнати та шляхи виходу»

Січень 2024

4.

Поповнення інформаційних куточків для батьків за темою «Обережно, булінг!»

Батьки вихованців або особи, що їх замінюють

Впродовж 2023/2024 н.р.

5.

Заняття за програмою «Вчимося жити разом»:

-       «Разом об’єднатися – веселіше гратися»;

-       «Міст миру»

Діти середнього та старшого дошкільного віку

Лютий 2024

6.