Спільний проект "Вчимося жити разом"

Спільний проект "Вчимося жити разом" впроваджується в рамках ініціативи Європейського Союзу "Діти миру", у партнерстві з Європейським Союзом і Представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні  з Громадською організацією "Дитячий фонд "здоров'я через  освіту"

Нормативна база:

Наказ Міністерства освіти і науки України від 11.01.2016 №5 "Про затвердження плану заходів з реалізації спільного проекту "Вчимося жити разом"

Наказ ХОДА ДНіО від 17.02.2016 № 60 Про реалізацію спільного проекту «Вчимося жити разом» у Харківській області

У рамках спільного проекту «Вчимося жити разом», відповідно до наказу ХОДА ДОіН від 17.02.2016 № 60, наш заклад бере участь у апробації парціальної програми "Вчимося жити разом" з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4 до 6-7-ми років на засадах розвитку життєвих навичок. З листопада 2016 року розпочинається робота з дітьми середнього та старшого дошкільного віку.