Робота з дітьми

Заняття з психологом вгрупі дітей раннього віку насичені різноманітними іграми, забавлянками та вправами і проводяться з метою кращої адаптації малюків до закладу, покращення їх емоційного стану та розвитку комунікативних навичок.

Розвивальні заняття з психологом для дітей старшого дошкільного віку, метою яких є розвиток пізнавальних процесів наших вихованців: уваги, пам'яті, мислення, творчої уяви а також покращення їх емоційної сфери.

Починаючи з другого півріччя діти старшого дошкільного віку  пишуть графічні диктанти, які сприяють розвитку довільної уваги, дрібної моторики та координації в системі «око-рука».

Заняття з психологом насичені цілеспрямованими розвиваючими іграми:

«Рамки Монтессорі», «Увага», «Увага-здогадайся», а також іграми за правилами: „Словесна дуель”, „Загадки з картинкою”, „Не зіб'юсь”, „Що змінилося?”, які є чудовим засобом з розвитку довільності у дошкільнят.

В групах  дітей з порушенням мовленнєвого розвитку  проводяться заняття з кінезіологічної або латеральної терапії, які проходять у вигляді тренувальних вправ: вправи для рук і пальців – за столами;

Вправи для тіла – на килимі. Це специфічні вправи, які полегшують процес навчання, активують нервові шляхи в мозку в обох півкулях одночасно.