Профілактика жорстокого поводження стосовно дитини

Інформація  щодо профілактики жорстокого поводження стосовно дитини

Відповідно до п.39 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» від 22.08.2018 № 658 у закладі освіти призначено уповноважену особу, що здійснює заходи у сфері запобігання протидії насильству:

Ілліна Валерія Віталіївна, практичний психолог,
725-18-37

Педагоги закладу дошкільної освіти № 374, до яких можуть звертатися учасники освітнього процесу з питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини, попередження жорстокого поводження з нею:

• громадський інспектор з охорони прав дитинства Алдошина Тетяна Анатоліївна, учитель-логопед;

• практичний психолог Ілліна Валерія Віталіївна.

Телефон ЗДО № 374: 725-18-37

У випадках домашнього насильства можна звернутись:

- до Національної поліції за номером 102 та повідомити про факт насильства;

- на Урядовий контактний центр 15-47, де цілодобово надаються інформаційні, психологічні та юридичні консультації чоловікам та жінкам, які постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або з питань загрози вчинення такого насильства та психологічної допомоги потерпілим від домашнього насильства жінкам, чоловікам, дітям;

- до безкоштовного номеру системи безоплатної правової допомоги 0 800-213-103;

- до національної «гарячої лінії» з питань запобігання домашнього насильства, торгівлею людьми та гендерної дискримінації 0-800-500-335 або 116-123 (короткий номер з мобільного).

Контакти організацій, установ та служб Київського району, які забезпечують соціальний захист дітей та з якими співпрацюють заклади освіти району.

Громадська організація "Ла Страда - Україна"

Харківський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді "Довіра"

Контакти для отримання психологічної допомоги

Наслідки жорстокого поводження над дітьми

Пам'ятка для батьків щодо забезпечення безпеки дітей

Поради батькам як можна допомогти дитині добре поводитись

З метою підвищення ефективності проведення профілактичної роботи щодо попередження злочинності та правопорушень серед неповнолітніх у закладах загальної середньої освіти Київського району  тримати зв'язок особисто з начальником сектору ювенальної превенції Харківської районної поліції № 1, майором поліції Артемієм Володимировичем Коноваловим за тел. 097-940-77-52 або 095-808-15-35.

Дільничний офіцер поліції Київського ВП  Старший лейтенант поліції Коняхін Олександр Олександрович, тел. 050-681-52-80

Територія обслуговування:

вул. Ак. Павлова, б. 305-315, вул. Барабашова, б. 38, 38-А.

Адреса дільничного пункту: вул. Ак. Павлова, 309.

На виконання листа Уповноваженого Президента Україна з прав дитини М.М. Кулеби від 28.09.2020 № 15/3-07/1683, з метою профілактики та захисту дітей від шантажу в цифровому просторі, сексуального насильства та експлуатації розміщуємо  на сайті відеоролік Stop Sexting  (посилання для завантаження: https://drive.google.com/file/d/1C7-4RSXNb9iLXwQ9TeaSAYh7vuY_DLeD/view).