Дитина вдома

ПАМ'ЯТКА  із забезпечення особистої безпеки дітей дошкільного віку

Шановні батьки!

Щоб вберегти дитину від біди, треба пам'ятати та виконувати наступні правила:

1.  Не залишати дітей дошкільного віку одних, навіть на короткий час.

2.  Навчати дітей користуватися дверним вічком.

З.Не дозволяти відчиняти двері незнайомій людині, навіть одягненій в міліцейську форму.

4. Не дозволяти дітям розмовляти з незнайомими людьми на вулиці.

5. Вчити користуватися телефоном для виклику служб 101,102,103,104.

6.Забороняти дітям підбирати на вулиці незнайомі предмети – вони можуть бути небезпечними.

7. Забороняти грати ріжучими, гострими та вибуховонебезпечними предметами.

8. Забороняти користуватись ліфтом без супроводу дорослих, а також
заходити у ліфт з незнайомими людьми.

9.  Вчити дітей звертатися за допомогою до людей, які працюють у правоохоронних органах.

10. Не дозволяти дражнити тварин. Попереджувати зародження в дитині жорстокого відношення до "друзів наших менших".

Шановні батьки!

Проявляйте терпіння і навчайте дітей берегти своє життя та здоров'я.

Сподіваємось, що ця пам'ятка допоможе Вам зберегти дитину від біди!

Безпека у ванній кімнаті

1. Для  дитини   необхідно  мати  дитячі   миючі  засоби.   Миючі засоби,   якими   користуються   дорослі,   є   шкідливими   для дитини і повинні зберігатись в недоступному для неї місці.

2.  Підлогу потрібно покривати не слизьким килимком.

3. Двері ванної кімнати повинні закриватись на гачок чи засув, розміщений у третій частині зверху.

4. Перевіряйте температуру води у ванні перед купанням дитини.

5. Ніколи не залишайте дитину без нагляду у ванні.  Дитина може потонути протягом декількох секунд.

6. Не тримайте у ванній побутові електроприлади (фени, радіо). Завжди виймайте прилади з розетки і прибирайте в безпечне місце після використання.

7. Не залишайте воду у відрі, тазу або іншій ємності, щоб дитина випадково не потонула.

Безпека на балконі

1.  Не можна залишати дітей на балконі.

2. Не можна дозволяти дітям проводити рухливі ігри на балконі.

3. На   балконі   потрібно   закрити   щілини,   через   які   можуть випадати дитячі іграшки.

4. В присутності дітей не можна нахилятись з балкона.

5. Балкон  повинен  закриватись з кімнати  на  гачок чи засув, розміщений у третій частині зверху.