Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 374 комбінованого типу "Ясочка" Харківської міської ради"

16 вер. 2022

Про проведення міського челенджу «Є професія у світі – серце віддавати дітям!»

До Дня працівників освіти Департамент освіти Харківської міської ради ініціює проведення челенджу «Є професія у світі – серце віддавати дітям!» з 14.09.2022 по 02.10.2022
15 вер. 2022

До уваги батьків!

Міжнародна конференція «Безпека дітей та молоді в інтернеті»
14 вер. 2022

До уваги педагогів!

13 вересня 2022 року відкрито доступ до матеріалів вебконсультації ХАНО «Актуальні питання діяльності ЗДО у 2022/2023 н.р». Захід проводиться в асинхронному форматі в межах ХАБів «Якісна освіта», «Професійний розвиток педагога»
13 вер. 2022

Запрошуємо до участі у акції «Героям сучасності»

Акція «Героям сучасності» до Дня захисників та захисниць України: номінація «Долоньки побажань нашим захисникам» (дошкільнята малюють дитячу долоньку/долоньки, на пальчиках вписують побажання захисникам та захисницям України; роботи дозволяються як індивідуальні, так і колективні родинні, наприклад, дитячі + дорослі долоньки)
10 вер. 2022

До уваги батьків!

Як пройти повторну комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини, якщо ви знаходитесь за кордоном?
7 вер. 2022

До уваги батьків!

Застосунок “Нумо: розвивальні ігри” з мови, математики, логіки, які допоможуть малятам і гратися, і розвиватися водночас
2 вер. 2022

Про найважливіші події у сфері якості освіти у серпні 2022 року

Управління державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у серпні 2022 року.
1 вер. 2022

Привітання з 1 Вересня!

Шановні вихованці, батьки, педагоги! Щиро вітаємо Вас із Днем знань і початком нового навчального року! Сьогодні день, з якого для кожної дитини зазвичай починається цікава та захоплююча подорож до нового, незвіданого, шлях до пізнання. На жаль, через дію воєнного стану, ми не можемо зустрітись у нашому садочку, але ми маємо докласти всіх зусиль задля виховання розумних, допитливих, щирих, добрих і чемних маленьких українців, які усією душею люблять Україну! Зі святом!
30 серп. 2022

Засідання педагогічної ради

30.08.2022 відбулося засідання педагогічної ради № 1
29 серп. 2022